Povrchová úprava výrobků

Tryskání ocelových součástek, disků kol a malých ocelových výrobků, žárové zinkování, galvanické zinkování, práškové lakování, nátěr barvou

Pískování – Opracování povrchu proudem natlakovaných abrazivních částic.

Pískování disků

Žárové zinkování – materiál určený k úpravě se  ponoří do 450 °C teplé zinkové lázně. Žárové zinkování je vhodnější na venkovní konstrukce, odolává povětrnostním vlivům.

Galvanické zinkování – Elektrolytický děj, při kterém se na elektrovodivé materiály ve většině případů železné díly  elektrochemicky vyloučí zinkový povlak rozpouštěním zinku . Galvanické zinkování je vhodné na technicky a konstrukčně náročnější díly

Práškové lakování – (Komaxit) Práškové lakování je moderní technologie povrchové úpravy materiálů (hliník, železo). Kvalitní a odolný povrch. V současnosti tato technologie zákazníky stále více žádána.

Nátěr barvou – Ocelové konstrukce, plechové střechy, žlaby, okapy, vrata, kovové ploty a další venkovní kovové předměty musí být upraveny nátěrem. Nátěr zlepšuje vzhled předmětů, ale také chrání před korozí. Pro venkovní úpravu kovů se používají vícevrstvé antikorozní nátěry, a to buď na očištěný povrch, nebo přímo na původní barvu.